Standings Stats News Draft Managers Links History Grid
LoginPassword
Really Ultimate Baseball League
Orange County's Premier Strat League
Team C 1B 2B SS 3B LF CF RF SP RP
S. Perez
J. Castro
. Leon
. Bandy
P. Goldschmidt
D. Ortiz
S. Perez
D. Freese
J. Gyorko
J. Castro
S. Rodriguez
J. Segura
J. Ramirez
D. Freese
J. Gyorko
D. Gordon
K. Wong
S. Rodriguez
M. Machado
J. Segura
J. Ramirez
J. Iglesias
J. Gyorko
S. Rodriguez
M. Machado
J. Ramirez
D. Freese
J. Gyorko
S. Rodriguez
C. Yelich
J. Ramirez
S. Marte
K. Wong
S. Rodriguez
C. Young
C. Yelich
J. Heyward
S. Marte
K. Wong
S. Rodriguez
C. Young
J. Heyward
J. Martinez
K. Wong
S. Rodriguez
C. Young
A. Wainwright
J. Arrieta
J. Fernandez
E. Santana
K. Gausman
D. Pomeranz
J. Gray
Z. Greinke
C. Kershaw
S. Miller
Y. Darvish
B. Hand
A. Reed
H. Robles
K. Jansen
T. Watson
Z. Britton
. Flynn
F. Rodriguez
C. Kimbrel
A. Schugel
H. Rondon
R. Martin
F. Cervelli
R. Rivera
W. Myers
J. Turner
M. Gonzalez
F. Cervelli
J. Bour
R. Rivera
L. Forsythe
M. Gonzalez
R. Martin
E. Nunez
. Schimpf
A. Escobar
M. Gonzalez
E. Nunez
J. Reyes
W. Myers
J. Turner
M. Gonzalez
R. Martin
E. Nunez
. Schimpf
J. Reyes
W. Myers
B. Gardner
M. Gonzalez
J. Jay
. Jankowski
R. Grossman
B. Burns
. Schimpf
A. Altherr
A. Ethier
D. Span
B. Gardner
K. Kiermaier
J. Jay
. Jankowski
B. Burns
. Broxton
A. Altherr
D. Peralta
W. Myers
G. Stanton
J. Jay
. Jankowski
B. Burns
A. Altherr
D. Peralta
D. Price
M. Perez
M. Moore
T. Bauer
G. Gonzalez
J. Hammel
T. Walker
M. Harvey
D. Phelps
. Kuhl
J. Kelly
K. Barraclough
K. Siegrist
. Claudio
W. Smith
T. Barnhart
Y. Gomes
C. Ruiz
J. Abreu
B. Drury
C. Cron
. Kepler
. Marrifield
D. Pedroia
B. Drury
. Marrifield
D. Gregorius
T. Tulowitzki
M. Duffy
. Arcia
K. Seager
Y. Escobar
B. Drury
M. Duffy
. Marrifield
M. Ozuna
. Mazara
B. Drury
. Marrifield
B. Guyer
D. Santana
. Dahl
M. Ozuna
B. Hamilton
. Kepler
C. Maybin
B. Guyer
D. Santana
. Dahl
M. Ozuna
. Mazara
. Kepler
. Marrifield
B. Guyer
D. Santana
. Dahl
M. Stroman
D. Duffy
C. Tillman
F. Liriano
. Davies
M. Shoemaker
. Matz
. Bundy
E. Rodriguez
J. Zimmermann
. Taillon
B. Maurer
D. Norris
. Gant
M. Lorenzen
. Dull
. Bush
C. Perez
M. Maldonado
M. Zunino
M. Trumbo
C. Carter
M. Moreland
C. Perez
L. Duda
B. Dozier
D. Travis
X. Bogaerts
F. Galvis
M. Sano
J. Kang
. Healy
M. Moustakas
M. Trumbo
N. Aoki
C. Gomez
B. Revere
A. Hicks
J. Smolinksi
O. Herrera
N. Aoki
C. Gomez
B. Revere
A. Hicks
. Buxton
J. Smolinksi
A. Pollock
M. Trumbo
K. Calhoun
M. Sano
C. Gomez
A. Hicks
J. Smolinksi
J. Samardzija
J. Odorizzi
Y. Ventura
T. Chatwood
. Manaea
A. Nola
J. Ross
B. Treinen
T. Skaggs
H. Ryu
. Givens
P. Baez
B. Ziegler
N. Vincent
S. Doolittle
B. Boxberger
J. Lucroy
C. Rupp
. Wolters
A. Rizzo
S. Piscotty
J. Votto
. Duvall
J. Lucroy
J. Baez
M. Holliday
. Gurriel
I. Kinsler
J. Kipnis
J. Baez
. Polanco
. Wolters
F. Lindor
E. Andrus
J. Baez
. Polanco
. Wolters
J. Donaldson
. Duvall
J. Baez
. Polanco
. Gurriel
S. Piscotty
. Duvall
J. Baez
M. Holliday
G. Parra
E. Rosario
J. Marisnick
. Thompson
. Gurriel
A. Jones
S. Piscotty
M. Trout
G. Parra
E. Rosario
J. Marisnick
. Thompson
S. Piscotty
. Duvall
H. Pence
G. Parra
J. Marisnick
. Thompson
M. Scherzer
M. Tanaka
K. Graveman
. Fulmer
J. DeGrom
M. Wacha
M. Folynewicz
. Guerra
. Eflin
J. Berrios
M. Melancon
S. Dyson
C. Allen
H. Strickland
D. Law
. Coulombe
T. Rosenthal
B. McCann
M. Wieters
. Contreras
B. Swihart
A. Gonzalez
B. McCann
. Joseph
J. Profar
. Contreras
R. Cano
C. Hernandez
. Diaz
J. Profar
C. Correa
C. Hernandez
K. Marte
. Diaz
J. Profar
M. Franco
A. Rendon
J. Profar
M. Kemp
K. Davis
M. Conforto
J. Profar
. Contreras
G. Springer
L. Martin
J. Pederson
M. Conforto
M. Betts
G. Springer
M. Kemp
C. Gonzalez
M. Conforto
J. Verlander
J. Eickhoff
C. Martinez
J. Nelson
. Maeda
. Snell
L. McCullers
. Urias
L. Severino
S. Lugo
. Musgrove
A. Cobb
K. Herrera
. Bowman
S. Kelley
E. Diaz
Y. Molina
T. dArnaud
R. Chirinos
N. Markakis
M. Cabrera
T. Frazier
C. Davis
Y. Molina
A. Romine
J. Schoop
J. Panik
. Bregman
A. Romine
A. Simmons
. Story
. Bregman
A. Romine
M. Cabrera
T. Frazier
J. Lamb
. Bregman
A. Romine
G. Polanco
R. Grichuk
A. Gordon
M. Bourn
. Bregman
G. Polanco
D. Fowler
R. Grichuk
S. Souza, Jr
L. Cain
M. Bourn
A. Romine
N. Markakis
N. Cruz
C. Davis
J. Bruce
G. Polanco
R. Grichuk
S. Souza, Jr
L. Cain
M. Bourn
A. Romine
C. Archer
A. Sanchez
J. Teheran
J. Lackey
N. Syndergaard
M. Leake
F. Hernandez
. Anderson
M. Boyd
. Blair
G. Richards
. Neris
J. Familia
R. Osuna
J. Johnson
W. Harris
Y. Grandal
J. McCann
C. Herrmann
C. Santana
H. Ramirez
B. Miller
Y. Solarte
Y. Grandal
D. Dietrich
L. Valbuena
N. Franklin
C. Herrmann
D. LeMaheiu
Y. Solarte
D. Dietrich
L. Valbuena
. Garcia
N. Franklin
S. Drew
B. Crawford
B. Miller
. Garcia
N. Franklin
S. Drew
M. Prado
Y. Solarte
D. Dietrich
L. Valbuena
. Garcia
S. Drew
B. Miller
C. Granderson
R. Braun
S. Smith
D. Dietrich
. Schebler
N. Franklin
C. Herrmann
M. Brantley
C. Blackmon
C. Granderson
P. Orlando
. Schebler
C. Herrmann
C. Granderson
P. Orlando
J. Reddick
S. Smith
. Schebler
N. Franklin
C. Herrmann
M. Bumgarner
J. Quintana
C. Hamels
J. Happ
D. Smyly
R. Ray
J. Garcia
D. Keuchel
A. Conley
. Hill
J. Blanton
T. Wood
C. Torres
B. Brach
R. Buchter
G. Kontos
X. Cedeno
J. Realmuto
E. Gattis
C. Vazquez
R. Perez
F. Freeman
J. Mauer
D. Valencia
H. Perez
W. Flores
R. Odor
N. Walker
H. Perez
W. Flores
. Turner
A. Cabrera
H. Perez
W. Flores
. Turner
N. Arenado
D. Valencia
H. Perez
W. Flores
I. Desmond
J. Werth
M. Saunders
D. Valencia
H. Perez
Y. Puig
I. Desmond
J. Ellsbury
H. Perez
Y. Puig
. Turner
J. Werth
M. Saunders
D. Valencia
H. Perez
Y. Puig
I. Kennedy
J. Hellickson
M. Pineda
I. Nova
. Bradley
C. Buchholz
M. Gonzalez
V. Velasquez
M. Andriese
C. Lewis
M. Montgomery
R. Iglesias
T. Cahill
T. Ross
Z. Wheeler
J. Paxton
F. Rivero
B. Shaw
. Feliz
K. Ryan
S. Vogt
W. Castillo
A. Avila
E. Encarnacion
V. Martinez
D. Murphy
S. Vogt
J. Bautista
S. Pearce
J. Altuve
D. Murphy
C. Owings
D. Barney
S. Pearce
J. Altuve
A. Russell
C. Owings
D. Barney
A. Beltre
D. Murphy
N. Castellanos
D. Barney
S. Pearce
P. Sandoval
A. Eaton
M. Upton Jr
Y. Cespedes
J. Dyson
D. Barney
S. Pearce
M. Joyce
J. Soler
A. Eaton
J. Bradley Jr
M. Upton Jr
Y. Cespedes
C. Owings
J. Dyson
A. Eaton
M. Upton Jr
J. Bautista
J. Dyson
S. Pearce
M. Joyce
J. Soler
R. Porcello
J. Cueto
J. Lester
D. Straily
M. Estrada
B. Finnegan
S. Strasburg
. Thompson
. Oh
A. Miller
D. Otero
T. Thornburg
D. Robertson
Z. Duke
L. Gregerson
P. Strop
W. Davis
G. Holland
W. Ramos
D. Norris
C. Ianetta
. Sanchez
E. Hosmer
K. Morales
M. Napoli
Y. Tomas
M. Carpenter
D. Norris
A. Lind
B. Phillips
J. Harrison
M. Carpenter
J. Peraza
. Frazier
A. Hechavarria
T. Anderson
J. Hardy
J. Peraza
M. Carpenter
. Frazier
M. Cabrera
Y. Tomas
E. Inciarte
C. Dickerson
R. Davis
I. Suzuki
. Rickard
J. Peraza
. Smith
. Frazier
A. McCutchen
E. Inciarte
R. Davis
P. Bourjos
I. Suzuki
. Rickard
J. Peraza
. Smith
. Frazier
K. Morales
Y. Tomas
C. Dickerson
J. Harrison
R. Davis
P. Bourjos
I. Suzuki
. Rickard
. Smith
. Frazier
T. Roark
H. Iwakuma
B. Colon
K. Hendricks
H. Santiago
A. Desclafani
S. Gray
J. Chavez
L. Lynn
D. Betances
A. Chapman
K. Uehara
J. Blevins
B. Posey
D. Ross
D. Mesoraco
K. Bryant
A. Pujols
B. Belt
B. Posey
R. Zimmerman
K. Vargas
J. Villar
S. Castro
B. Zobrist
. Mondesi
. Seager
K. Bryant
J. Villar
S. Castro
B. Zobrist
D. Espinosa
Z. Cozart
. Mondesi
E. Longoria
K. Bryant
J. Villar
K. Bryant
J. Upton
B. Belt
B. Zobrist
A. Pagan
. Kim
K. Schwarber
J. Upton
K. Pillar
A. Pagan
. Naquin
K. Bryant
C. Beltran
B. Zobrist
B. Harper
. Naquin
S. Choo
C. Sale
C. Kluber
C. Sabathia
J. Tomlin
C. Rodon
S. Wright
C. Carrasco
D. Salazar
G. Cole
. Devenski
N. Jones
K. Giles
S. Cishek
A. Ramos
A. Colome
J. Diekman
B. Logan
S. Solis
D. ODay
Team C 1B 2B SS 3B LF CF RF SP RP